Neobvyklé hotely

Hotely lze postavit téměř všude, chce to jen nápad, dobrou marketingovou strategii a máte vyhráno. Nechte se inspirovat bizarními světovými hotely. Je nám jasné, že nelze v našich podmínkách realizovat všechny hotelové projekty, ale přesto unikátní projekty je dobré následovat.

Znáte slavné hotely? Zkuste se nechat inspirovat!

Občas je dobré podívat se pod "pokličku" - přinášíme vám výběr z trendových hotelových koncepcí.

Honba za senzací a hotelovým marketingem někdy hraničí s rozumem, je to tak, marketing je marketing a i o hotelových šílenostech se hovoří. A kdo ví, jak se nápady ujaly?

Někomu už nestačí hotelové hvězdy do pěti, setkáváme se s hotely šest a sedm hvězd, útočí se i na deset.

A co takhle ze škatulky NEJ v hotelové branži? Inspirujte se z hotelových nej ... 

Tak s chutí do vymýšlení toho, co v hotelové branži ještě chybí, čím nalákáme klienty do našich zařízení, třeba právě váš hotel zde uveřejníme.

HOTEL NEKONEČNO

Létající hotel AIRCRUISE - dočkáme se?

V době zkracování času potřebného k zdolávání dlouhých vzdáleností, přišel s marketingovým a obchodním nápadem Nick Talbot s létajícím hotelem - Aircruis. Čistý, ekologický, koncepčně dokonalý Aircruis je něco mezi výletní lodí a plovoucím hotelem, ne na vodě, ale ve vzduchu. Jedná se o koncept velké luxusní vzducholodě, která by měla přepravit-ubytovat až 100 klientů - pasažérů.
únor 2010

První 10 stars (hvězdičkový)  hotel na světě - dočkáme se?

Již dlouho se neobjevila zpráva o plánované výstavbě prvního 10-ti hvězdičkového hotelu na světě, který by měl být vybudován v Bejrútu - Libanon.

Neobvyklé až bizarní hotely